Wyniki badań krwi 22-latka

Witam mezczyzna 22lata, badanie krwi ciag dalszy. TSH 1.7095,CHOLESTEROL CALKOWITY 202.00,HDL-37.00,LDL-136,GLUKOZA 91.57,KREATYNINA W SUROWICY 0.92,POTAS 3.70,TROJGLICERYDY(tg) 145. objawy nadmierna sennosc,zawroty glowy,zaburzenia widzenia,oszolomienie(jakby brak pamieci i koncetracji)

Małgorzata Panek

Odchylenia w wynikach - zbyt wysoki poziom cholesterolu całkowitego, zbyt niski poziom HDL. Czy ciśnienie tętnicze jest prawidłowe? Proszę pokazać wyniki lekarzowi rodzinnemu. Wskazana byłaby modyfikacja dietyik zwiększenie aktywności fizycznej.
Pozdrawiam