Wyniki badań krwi a częste bóle w klatce piersiowej i gwałtowny puls
witam czy moje wyniki krwi sa dobre glukoza102 kreatynina1,0 cholestelor210 hdl60 ldl131 hematokryt48 hemaglobina15,8 mchc33 krwinki białe4900 krwinki czerwone5.010.000 ob po 1godz 5 tg 100czy jest dobrze? rtg sylwetka serca powiekszona czy winiki sa w normnie niedawno wruciłem z spitala jestem dosc stratny finansowo na pobycie i nie chciałbym tam wrwcac pomimo czenstego bulu w klatce piersiowej i zmiany gwałtownego pulsu za szybka odpowiedz dzienkuje.piotr

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wyniki morfologii nie są niepokojące, czego nie można powiedzieć juz o lipidogramie. Dodatkowo bbóle w klatce piersiowej wymagają kontroli.