Wyniki badań krwi a częste bóle w klatce piersiowej i gwałtowny puls

witam czy moje wyniki krwi sa dobre glukoza102 kreatynina1,0 cholestelor210 hdl60 ldl131 hematokryt48 hemaglobina15,8 mchc33 krwinki białe4900 krwinki czerwone5.010.000 ob po 1godz 5 tg 100czy jest dobrze? rtg sylwetka serca powiekszona czy winiki sa w normnie niedawno wruciłem z spitala jestem dosc stratny finansowo na pobycie i nie chciałbym tam wrwcac pomimo czenstego bulu w klatce piersiowej i zmiany gwałtownego pulsu za szybka odpowiedz dzienkuje.piotr

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyniki morfologii nie są niepokojące, czego nie można powiedzieć juz o lipidogramie. Dodatkowo bbóle w klatce piersiowej wymagają kontroli.