Wyniki badań krwi i skrzywienie kręgosłupa

Witam właśnie odebrałam wyniki badań w których zobaczyłam Neutofile 2,4 tyś i eozynofile 0,05 tys czy może to grozić czymś grożnym? Dodam że robiłam wyniki razem z mężem i poziom eozofili ma na poziomie 0,06tys. Reszta badań książkowa. Dolegliwości jakie mam to skrzywienie kręgosłupa i jego ból codziennie. Pozdrawiam M

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Myślę, że Pani dolegliwości nie mają związku z wynikami badań, które Pani podaje. Poziom neutrofili nie jest znacznie obniżony. Jeśli jest Pani zaniepokojona, proponuję konsultację u internisty i powtórzenie badań morfologii krwi.