Wyniki badań moczu 24-latki

Witam, otrzymałam dziś wyniki badań ogólne moczu. O czym mogą one świadczyć? Przejrzystość mętny słomkowy Ciężar wł 1,025 kg/l 1,015 1,030 N pH 6,0 5,0 7,0 N Glukoza nie Ketony nie Urobilinogen w normie µmol/l Bilirubina nie wykryto Białko wykryto mg/dl Azotyny wykryto Erytrocyty wykryto Leukocyty wykryto Osad moczu Nabłonki płaskie nieliczne Dodam iż wcześniej 2 razy mialam bakterie klebsiella pneumoniae w moczu

Lek. Artur Jeliński Urolog

Ten wyik jak dlamnie jst nie komplety prawdopodobnie z z komputera leb badanbia tzw osadu mocz taki wyiki wzrzucam do kosza i proponuje zreobi w lab ktore robia je prawidlow to jest z badanie tego osado