Wyniki badań u 13-miesięcznej dziewczynki

Witam! Proszę o poradę. Mam 13-miesięczna dziewczynkę, która waży 8,8 kg i ma 59 cm wzrostu. Urodziła się bardzo mała, miała 2,4 kg. Pani doktor skierowala nas na morfologię, taką kontrolną po roku. Czy te wyniki są dobre? WBC 5,5 10`/mm, RBC 4,77 10`/mm, HGB 12.2 g/dl, HCT 36,2 %, PLT 294 10`/mm`, PCT 259 %, MCV 76, MCH 25,6 Lpg, MCHC 33.7 g/dl, RDW 14,2 %, MPV 8.8, PDW 13,1 %, LYM 64,3 H%, MON 6%, GRA 29,7%. Nadmieniam, że w ostatnich kilku dniach zauważyłam u małej rozdrażnienie, w nocy źle śpi, wierci się, popłakuje, nie wiem, czy jest to jakaś choroba, czy też może świadczyć o kolejnych ząbkach, bo ma już ich 12? Proszę o poradę.
ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Wyniki są prawidłowe, należne dla wieku dziewczynki.

Jeśli chodzi zaś o niepokój dziecka, to proszę poobserwować jeszcze kilka dni. Jeśli wystąpią jakieś objawy infekcji itp., proszę zgłosić się do swojego pediatry.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.