Wyniki badania błędnika VNG

Witam, Robiłam niedawno próby błędnikowe (VNG), dostała wyniki i wszystkie są w normie poza: - wydłuzona latencja w teście sakkad, - optokineza obustronnie zaburzona. Czy jest możliwość, aby ktoś mógł te pojęcia wytłumaczyć oraz powiedzieć do jakiego lekarza specjalisty z tymi wynikami się kierować? W sieci niestety nie ma zbyt dokładnych informacji w tym zakresie. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Te wyniki interpretuję laryngolog ewentualnie neurolog i raczej nie wskazują na chorobę błędnika, pozdrawiam.