Wyniki badania cholesterolu u 36-latki

moje wyniki cholesterol całkowity 197,00 HDL 27,00 LdL132,00 trojglicerydy 190,00 prosze o pomoc czy jest bardzo zle i do jakiego lekarza pojsc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę powiedzieć, że jest bardzo źle, nie mniej jednak dobrze to nie wygląda. Konieczne jest włącznie odpowiedniego leczenia. Warto zgłosić się do internisty.