Wyniki badania endometrium

Wynik: Mucosa canalis cervicalis, fragmenta endometrii, fragmenta epithelii plani. Endometrium in stadio proliferationis, fragmenta myometrii. Proszę o interpretację. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień.

Małgorzata Panek

W wycinkach pobranych do badania są fragmenty prawidłowej śluzówki z kanału szyjki macicy i fragmenty nabłonka płaskiego. We fragmentach pobranych z jamy macicy jest prawidłoer endometrium w stanie proliferacji oraz fragmenty mięśniówki. Podsumowując nie opisano nic niepokojącego.
proszę pokazać wyniki swojemu ginekologowi.
pozdrawiam