Wyniki badania ginekologicznego u 26-latki a torbiel jajnika

Witam ,otóż poszłam do ginekologa na rutynowe badania okazało sie ze mam coś z jajnikiem jakby toriela mam 26lat WYNIKI BADAN : Jajniki: prawy: 41x30x30ze zmiana bezechowa 34x30x26 gladkoscienna dobrze ograniczona od otoczenia , bez patologicznego unaczenienia w obserwacji CD czy też Dopplerem mocy Lewy: 30x18x17 proszę o odpowiedz czy to zle wyniki ??? Byłam u lekara pod koniec listopada Kontrole mam dopiero za 3 miesiące od ostatniej wizyty lekarskiej

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany o charakterze torbieli na jajniku są dość częste. Jeżeli nie powiększają się i nie dają objawów nie są groźne - stąd wymagana jest dalsza obserwacja.