Wyniki badania histopatologicznego płodu po poronieniu w 9. tygodniu

Co oznaczaja wyniki badania histopatologicznego płodu po poronieniu (9 tydzień) i wyłyżeczkowaniu? "Wynik badania: Bardzo obfite, częściowo błoniaste, częściowo bąbczaste wyskrobiny. MIKROSKOPOWO:residua ovi et fragmenta deciduae partim necroticae,sine contento telarum foetus."

W materiale reszki jaja płodowego i doczesnej ( nabłonek błony śluzowej macicy zmieniony -ciążowo ) częściowo z cechami martwicy . -bez tkanek płodu . ( sugestia pustego jaja płodowego )