Wyniki badania histopatologicznego po poronieniu

Witam! Odebrałam wyniki badania hp po poronieniu. Rozpoznanie: Residua ovi [M-28000] śr.obfite Doczytałam że pierwszy człon świadczy o resztkach jaja płodowego, interesuje mnie co oznacza drugi człon czyli śr obfite ponieważ nigdzie nie moge znaleźć. Pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik badania hist-pat należy zawsze skonsultować z lekarzem podczas wizyty. Ginekolog określi dalsze postępowanie.