Wyniki badania hormonów tarczycy oraz złe samopoczucie i zmęczenie

Witam. Chciałam zapytac o interpretacje moich wyników na tarczycę.Mam 34 lata moje tsh to 0,590(0,270-4.2) ft3 3,31(2-4.4) ft4 1,32(0,93-1,7).To są moje pierwsze badania ktore zrobiłam sobie z ciekawosci poniewaz od pewnego czasu źle sie czułam. Byłam ospała , wiecznie zmęczona bez zycia. Zrobiłam sobie rowniez badanie na cukier i wyniki są w normie wiec cukrzycy nie mam.Emilia Kielce

Szanowna Pani,
te wyniki są w normie, więc należy wykluczyć chorobę tarczycy jako przyczynę Pani dolegliwości.
Pozdrawiam
dr R.Anielski