Wyniki badania IgM i IgG u 18-latka

prosze o interpretacje wynikow- mam 18 lat - Michał. a cmv IGM -wynik dodatni, aCMV - dodatni 139 AU/ml;acmv IgG -AWIDNOSC WYSOKA 84,8%; IGM aVCA EBV -UJEMNY, IgG Aa VCA EBV -DODATNI1412 U/ml, IgG a EBNA EBV-DODATNI 395U/ml, igG aEA EBV- UJEMNY

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Wynik ten sugeruje infekcję cytomegalovirusem. Dodatkowo warto wykonać powtórzenie oznaczenia przeciwciał skierowanych przeciwko virusowi Epstein-Baar'a.