Wyniki badania krwi 20-latki

Witam, dzisiaj otrzymałam wyniki krwi od lekarza medycyny pracy i kazał mi niezwłocznie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Nie mam pojęcia co jest złego i co może mi dolegać ? Oto wyniki, które są zbyt niskie lub wysokie: WBC : 2,80G/l , Hematokryt 24,4 % , mcv: 82,7 fl , limfocyty 46,2 % , neutrocyty: 43,3 % , liczba neutrocytów 1,2 G/l , Bilirubina całkowita 1,15 mg/dl. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam !

Magdalena Mroczek

Wyniki hematokrytu i WBC i neutrocyty są znacznie obniżone. Trzeba będzie powtórzyć badania oraz wykonać dodatkowe. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza POZ.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście wyniki te nie są prawidłowe. Mamy do czynienia z anemią i leukopenią.