wyniki badania krwi a nadkrwistość

Witam Mam 24 lata . Co Pol roku robie sobie badania krwi.Martwi mnie to, ze z kazdym badaniem wzrasta:hemoglobina na dzien dzisiejszy jest 15.2 Hematokryt 44.5 krwinki czerwone 5.1 MCHC 34.5 . .Mam zawroty glowy, czesto brak czucia w palcach u rak oraz swedzenie ciala. CO MOze byc przyczyna ?? Czy moge miec nadkrwistosc?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Uważam, że Pani dolegliwości nie mają związku z wynikami podawanymi przez Panią. Sugeruję konsultację u internisty, który zleci odpowiednie badania lub skieruje Panią do innego specjalisty.