Wyniki badania krwi i erytrocyty u 34-latki

witam chciałam zapytać o wyniki moich badan hemoglobina 9.4 ,hematokryt 30.1, mcv-srednia obietosc erytrocyta 75.3,mch-srednia masa hb w erytrocytach 23.5, rdv-wspolczynnik zmienności 14.2 , eos-eoznynocyty 6.0 , lym%- limfocyty 24.7 pozostale sa w normie proszę o kontakt dziekuje dorota

Milena Lubowicz

Wyniki te wskazują na niedokrwistość z niedoboru żelaza. Konieczna jest wizyta u lekarza i rozpoczęcie leczenia.
Pozdrawiam