Wyniki badania krwi i osłabienie

Witam Moje wyniki badań to RBC- 4,48, PDW - 20, MPV - 13.5, NEUTROCYTY - 36.7 %, MONOCYTY 17.7%, liczba monocytów 1,08g/l, dodam że czuję się bardzo osłabbiony

Witam. Czy pozostałe wyniki badań morfologii są w granicach normy? Jeśli tak to nie obawiałbym się. Jedynie kwestia monocytów jest niejasna bo podał Pan jednostkę g/L a monocytów się w niej nie oznacza.