Wyniki badania krwi i śledziona w górnej granicy
co oznaczają wyniki: hct 49,7, rbc 6,48 hgb 16,3 WBC 8,9,MCV 77, MCHC 32,7, MCH 25,1, RDW-CV 15,6, PLT 518,MPV 9,3. Dodam że po zrobieniu usg lekarz stwierdził że śledziona jest w górnej granicy wymiary 106mmx700mm jednorodna, alat 12, aspat 16, birilubina całkowita 0,65. Prosze o interpretacje

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki badań wskazują na zaburzenia hematologiczne. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.