Wyniki badania krwi oraz czucie prądów w głowie i szum w uszach

Witam. odebralam dzisiaj wyniki i juz sama nie wiem co otym mysleć. Hemoglobina 11.3g/dl,hematokryt35,2 , mcv78,9fl mch25,3pg ob 18, ferrytyna 9 zelazo54,58. Mam dziwne doznania w przepływajacego oczach pradu i w głowie. do tego ten nieznośny szum w uszach. mam stwierdzona teżyczkę utajoną wybitnie dodatnią. i niską wit d3 20. Dodam że jestem po leczeniu aknenorminem od którego zaczęły się moje problemy. do tego te okropne bóle stawów i kosci oraz problem ze snem i pamięcia.

Milena Lubowicz

Wyniki badań wskazują na niewielki niedobór żelaza. Konieczna jest odpowiednia dieta bogata w żelazo lub rozważenie suplementacji. Zalecam wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam