Wyniki badania krwi, osłabienie i bóle mięśni ud

Witam od roku mam takie wyniki HGB 10,8 g/dl, hct34,7%, mchc31,1 g/dl, mch 24,6pg, rdw-cv 15%,, pct 0,44% białko crp 0,60 mg/dl od marca biore żelazo i witaminy centrum, czyje się jak bym była całayczas wyczerpana i do tego bardzo mocno kręca mie nogi w udach tak że muszę brać leki przeciwbólowe, nie mogę spać w nocy, co mam robi ć

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Poziom Hb u Pani jest obniżony i stąd może się brać uczucie osłabienia. Sugeruję konsultację internistyczną - lekarz zleci dodatkowe badania w kierunku niedokrwistości i włączy odpowiednie leczenie.