Wyniki badania moczu a kamica nerkowa
Prosze o interpretacje wynikow moczu ..wyniki podstawowe kolor moczu:jasno zolty, glukoza bilirubina ketony bialko erytrocyty nieobecne ph 5.5 ciezar 1.025 leukocyty 3 nablonki olaskie nieliczne, pasma sluzu liczne i krysztalki szczaw.wapnia b.liczne. .. Przeczytal gdzies ze oznacza to kamice nerkowa, nalezaloby zrobic usg? Jakies leki? Narazie popilam Fitolizyne.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Wykonaie uSG jest wlasciwym postepowaniem Sam wynik nieoznacza jednak kamicy ukladu moczowego a jedynie ze sczawiany wpania sa wydalne do mocz fitolizyna czy Urocal jest dobrym postepowaniem na tym etapie