Wyniki badania moczu a przedwczesny wytrysk

Dzień dobry, zauważyłem u siebie uczucie gilgotania w cewce moczowej na wysokości żołędzia. Zrobiłem badanie moczu i wszystko jest w normie oprócz kryształków 55uL, krysz.kwasu mocz dość liczne, krys.szczawianu wapnia nieliczne, moczany bezpostaciowe dość liczne, pasma śluzu liczne. Od tego momentu mam również problem z przedwczesnym wytryskiem. Byłem u lek. rodzinnego powiedział że to może być piasek i mam się nie martwić, ale mi to nie przechodzi. Czy konieczne jest udanie się do urologa? Pozd

"Gilgotanie" wymaga wyjaśnienia. Bardziej wskazany jest dermatolog raczej. Niejasny stan podrażnienia żołędzi może mież wpływ na szybkość wytrysku, choć zwykle jest to problem nieuregulowanego współżycia i osobniczych skłonności.
Warto pić więcej płynów, zwłaszcza dobrej wody.
Pozdrawiam.

Witam, nie łączyłbym uczucia gilgotania (nie wiem, czy poprawnie to piszę) z przedwczesnym wytryskiem. Dlaczego proponowałbym w tej sytuacji (podrażnienia w cewce) wizytę u urologa... Otóż starałbym sie wykluczyć (lub potwierdzić) zapalenie prostaty (gruczołu krokowego). Czasem jednym z towarzyszących mu objawów jest właśnie przedwczesny wytrysk. Jeśli nie to, to przyjąłbym tezę, że wynika on z rodzaju aktywności seksualnej (a ściślej z intensywnością współżycia). Oczywiście to jedynie jedna z możliwości - ew. rozmowa z seksuologiem pomoże dojść przyczyny. Wynik badania moczu (poza licznymi pasmami śluzu – podejrzane!) nie ma tu nic do rzeczy.Pozdrawiam RH