Wyniki badania mózgu a ryzyko stwardnienia rozsianego

W istocie białej obu półkul mózgu okołokomorowo i podkoro rozsiane, róznej wielkosci ogniska hyperintensywne w sekwencjach o długim TR.Po dozylnym kontrastu brak cech patologiczneego wzmocnienia. ognisk restrykcji dyfuzji/sygnalu nie ujawniono. Cialo modzelowate o prawidłowym sygnale. Układ komorowy w normie w szerokosci,symetryczny,bez przemieszczen.Szczelinowata jama przegrody przezroczystej.Przestrzen podpajęczynkowa na sklepistosci mozgu nieposzerzona. Czy ja mam swardnienie rozsiane?

Raczej wynik nie wskazuje na SM, należy wykonać badanie kontrolne za 6 miesięcy ażeby wyjaśnić, pozdrawiam.