Wyniki badania poziomu hormonów po operacji tarczycy

Witam, jestem 5 lat po operacji 1 płata tarczycy. Zrobiłam ostatnio badania hormonów (gdyż mam kłopot z depresją, kołatania serca itp.) i te wyniki są na dolnej granicy: TSH 1,15; FT3 4,3; FT4 13,5. Nie nie biorę hormonów. Czy powinnam z tym pójść do lekarza? Agata, 42 lata
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza.