Wyniki badania tarczycy - jak je zinterpretować?

Witam! 4 tygodnie temu poroniłam maleństwo w 11tc, koleżanka podpowiedziała mi żebym przebadała tarczycę, dzisaj odebrałam wyniki, ale nie potrafię ich zinterpretować. Wyglądają następująco : przeciwciała anty-TPO 5,8 U/ml ; TSH 2,86 ulU/ml ; fT3 3,72pg/ml; fT4. 1,29 ng/dl. Proszę o interpretację oraz poradę czy powinnam szukać endokrynologa?

Interpretacja badań powinna odbywać się w odniesieniu do badania i zebranego wywiadu. Ważne jest także odniesienie wyników do przyjętych wartości referencyjnych, które mogą się różnić między laboratoriami w zależności od metody badania. Proponuję udać się do endokrynologa. Pozdrawiam.