Wyniki badania USG i bHCG w 12 tygodniu ciąży
Dzien Dobry! Mam takie pytanie czy te wyniki sa w normie?Bo sie troche martwie :(. Mam 34 lata USg bylo robione jak bylam 12 tygodni i 1 dzien. Czy te wyniki sa dobre? bHCG 58.76 ng/ml 1.26 NT 2.60 mm 1.77 PAPP-A 3260 Mu/L 1.49 Z gory dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to dobry wynik.