Wyniki beta hcg

Tydzień temu zrobiłam sobie badanie beta hcg i wyszło mi 305. Okres spóźniał mi się wtedy jakieś 3 może 4 dni. Który to mógł być tydzień ciąży?

Lek. Łukasz Kowalski

Tydzień temu zrobiłam sobie badanie beta hcg i wyszło mi 305. Okres spóźniał mi się wtedy jakieś 3 może 4 dni. Który to mógł być tydzień ciąży?

Witam!

Według ogólnie przyjętych zasad czas ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Natomiast wynik beta-hCG 305, może wskazywać na początek 5 tygodnia - co by się zgadzało.

Tutaj znajdzie Pani artykuł na ten temat: poród.

Serdecznie pozdrawiam!