Wyniki bHCG a potwierdzenie lub wykluczenie ciąży

witam, odebrałam swoje wyniki beta hcg wynik <1.2 U/l. ostatnią miesiączkę miałam 13 czerwca br. czytając różnych norm już sama nie wiem czy jestem w ciąży czy też nie. a do ginekologa mam dopiero umówiony termin za 2 tyg. proszę o odpowiedź czy istnieje szansa, że spodziewam się dziecka.

BataHCG jest bardzo czułym markerem do rozpoznawania ciąży i jego stężenie szybko wzrasta; pozwala rozpoznać bardzo wczesną ciążę jeszcze zanim można ją uwidocznić w USG. Wynik