Wyniki biopsji tarczycy u 30-latki

MAM WYNIKI BIOPSJI bAC TARCZYCY WYNIK JEST ŻE OBRAZ GUZA LAGODNEGO.Rozmaz zawiera drobne tyreocyty leące w luznych grupach wśród obfitych mas koloidowo-bialkowych z licznymi syderofagami proszę powiedzieć co to znaczy

Małgorzata Panek

Wyniki badania wycinka z biopsji świadczy o tym, że zmiana rozrostowa tarczycy ma charakter niezłośliwy.
Proszę udać się z wynikami badania do lekarza, który na nie Panią skierował.
Pozdrawiam