Wyniki enzymów wątrobowych do analizy
Witam, proszę o poradę, mam problem z wynikami badań laboratoryjnych enzymów wątrobowych, wszystkie są w normie prócz ALT i GGTP, Gdzie ALT OK 100, a GGTP 165. Robiłem badania na HBV i HCV oba ujemne, usg bez zmian, żadnych dolegliwości. Z czym może to mieć związek, nadmienie, iż nie nadużywam alkoholu!. Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Czy występują jakiekolwiek objawy po spożyciu tłustych posiłków?
Enzymy te mogą być podwyższone m.in. przy stanach zapalnych dróg żółciowych.
Należałoby wykonać badanie USG jamy brzusznej.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam