Wyniki enzymów wątrobowych do analizy

Witam, proszę o poradę, mam problem z wynikami badań laboratoryjnych enzymów wątrobowych, wszystkie są w normie prócz ALT i GGTP, Gdzie ALT OK 100, a GGTP 165. Robiłem badania na HBV i HCV oba ujemne, usg bez zmian, żadnych dolegliwości. Z czym może to mieć związek, nadmienie, iż nie nadużywam alkoholu!. Proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Czy występują jakiekolwiek objawy po spożyciu tłustych posiłków?
Enzymy te mogą być podwyższone m.in. przy stanach zapalnych dróg żółciowych.
Należałoby wykonać badanie USG jamy brzusznej.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam