Wyniki główki i brzuszka w usg z 38. tc

Witam, proszę o informację, czy poniższe wyniki z USG z 38 tc (37w5d) są prawidłowe? Martwią mnie wyniki główki i brzuszka. BPD 8,99 cm HC 32,2 cm AC 34,6 cm FL 7,36 cm szacowana waga 3309

uważam , że nie ma się co nimi martwić-nie są ważne wymiary dziecka bo przecież nie każdy z nas jest identyczny-ale w 37tyg masa płodu 3300g jest jak najbardziej ok-ważne są inne parametry jak ilość wód płodowych, łożysko, przepływy naczyniowe itp. i ważne jaka jest opinia na ten temat lekarza prowadzącego-pozdrawiam