Wyniki histopatologiczne i Erosio glandularis colli uteri in stadio epidermisationis et inflammationis

Co znaczą moje wyniki histopatologiczne: Erosio glandularis colli uteri in stadio epidermisationis et inflammationis. Dysplasia epitheli focalis gradus maioris. Koilocytosis. Endometriosis colli utteri. Dziś odebrałam wyniki. Do lekarza jestem umówiona za 2 tygodnie... Czy coś będę mieć usuwane? Bardzo dziękuję za odpowiedzi

Trzeba będzie zrobić konizację a wiec usunąć część szyjki ze zmianami dysplastycznymi i zbadać histopatologicznie - czy zmiana została usunięta radykalnie.