Wyniki na toskoplazmozę w 27 tygodniu ciąży

Witam, robiłam ponowne badania na toxsoplazmowe i wyszedł wynik igm dodatnik bez stężenia ,wynik referencyjny ujemny. byłam u mojego ginekologa i mówił że nie mam się martwić i że niepotrzebne jest leczenie. Ja już niewiem co robić... Proszę o szybką odpowiedź. Dodam że jestem w 27tc .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zaufać swojemu lekarzowi. Oznaczenie można powtórzyć za 30 dni.