Wyniki po zawale serca

Wiam serdecznie, jestem po zawale serca (listopad 2008) niestabilna choroba wiencowa CCS III / IV,stan po NSTEMI,stan po PCI RCA,nadciśnienie tętnicze,następnie w maju 2012 leczenie operacyjne :OPCAB :Lima- LAD , SV-OM .Koronarografia wykonana z dostępu lewej t.promieniowej ( 5 f ) kilka dni przed operacja by-passow PTW trwaly dobry wynik implantacji stentu w seg. I (listop 2008) (zwężenie rezydualne <30%=,dalej zmiany do 50%,Echo serca(listopad 20013)lewy przeds,44(4Ch)mm,prawy(4Ch)mm,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione wyniki powinien interpretować kardiolog w odniesieniu do Pani aktualnego stanu zdrowia. Wymiary serca są w normie.