Wyniki poziomu MSD, PDF, P-LCR i płytek krwi

Witam własnie odebrałam wyniki morfologi krwi prosze o z interpretowanie .MXD 11,2% PDF 18,3 fl oraz P-LCR 39.3 płytki krwi 122 reszta jest ok

Jan ZajÄc

Witam. Te wyniki powinny być interpretowane łącznie z Pani obecnym samopoczuciem. Bez tego można tylko zgadywać czym są spowodowane. Jeśli poza tym nie skarży się Pani na nic to przyczyna najprawdopodobniej jest błaha (np. drobna infekcja wirusowa).