Wyniki poziomu progesteronu po owulacji

witam dziś odebrałam wyniki progesteronu robiłam je 6 dni po owulacji stymulowanej clo i otrivelle na pękniecię wynik jest 53,21 bardzo wysoki i martwi mnie to co to może oznaczać dlaczego jest taki wysoki

Milena Lubowicz

Proszę porozmawiać ze swoim ginekologiem, gdyż nie podaje Pani w jakich dawkach leki otrzymywała oraz jakie wcześniej były wyniki, więc trudno odnieść się do pojedynczej wartości progesteronu.
Pozdrawiam