Wyniki rezonansu magnetycznego i angio MR
Witam.Miałam robiony tydzień temu rezonans magnetyczny głowy.Wynik:W badaniu angio MR hipoplastyczna t.mózgu przednia prawa w odcinku A1.Wynik:Obraz mózgowia prawidłowy.Odmiana rozwojowa koła tętniczego Willisa.Co to znaczy?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Zmiana niekoniecznie musi być patologią - jest to odmiana anatomiczna. Wskazana jest konsultacja u neurologa, który odniesie wynik do Pani stanu zdrowia.