Wyniki testów ciążowych a prawdopodobieństwo ciąży

Witam wczoraj rano zrobiłam test ciazowy i wyszły 2 kreski jedna była strasznie blada dzisiaj rano powtórzyłam i wyszedł negatywny ... czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Lek. Paweł Szadkowski

Czułość testów 'domowych' analizujących mocz jest dużo mniejsza niż testów laboratoryjnych. Najlepiej jeśli wykona pani badanie laboratoryjne beta-hCG z krwi żylnej (ewentualnie moczu), które rozwieje wątpliwości.