Wyniki testu beta-HCG u 32-latki

Witam,ostatnią miesiączkę miałam 9-16 stycznia.10 lutego zrobiłam badanie beta hcg i wyszło 390ml,wizytę mam dopiero 18 lutego,więc dzisiaj ponownie zrobiłam bete i chciałam zapytać ile powinna wynosić po 48 godzinach od ostatniego,żebym nie musiała się martwić np.ok 1000ml?

Mikołaj Cyganok

Posługuje się Pani nieprawidłową jednostką (powinno być mIU/ml).
Istnieje szeroki zakres wartości prawidłowych beta-HCG dla wczesnej ciąży. Mogę się tylko domyślać, że właśnie o taki stan chodzi. Sugeruję więc udanie się z wynikami do ginekologa. Obecne wartości nie budzą niepokoju.