Wyniki TK klatki piersiowej i zmiany guzkowe

Witam odebrałam wynik TK klatki piersiowej i mam straszne nerwy .oto wynik w płucu P;seg.2/3-podpłucnowy guzek 4mm seg 2-3mm seg 3- 3 zmiany guzkowe zwiazane z opłucną 8x 7mm 10x6mm10x5mm W plucu L seg 1/2 podpłucnowo 7x4 mm w seg1/2 policykliczna zmiana 20x6mm w seg 1/2guzek przy naczynizch 5.5 mm seg 3-guzki podpłucnowe 2.5 mm seg 8-guzek podpłucnowy 5mm seg 9- nadprzepoowo guzek 6.5mm Widoczne niespeczyficzne węzły chlonne prawej wnęki większy 20x11mm oraz 10mm i 6 mm

Konieczna będzie diagnostyka szpitalna i wykonanie innych badań: bronchofiberoskopia, EBUS, ew. biopsja zmian w płucach.
Diagnostyka szpitalna - pilna