Wyniki tomografii komputerowej kręgosłupa odcinka L/S
Dzień dobry. Miałam robiony tomograf kręgosłupa odcinka L/S. W wyniku mam wnioski: Dyskopatia L5/S1 z lewostronnym konfliktem krążkowo-nerwowym. Mierne początkowe zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa L/S oraz zmiany dyskopatyczne na poziomach L3/L4 i L4/L5 oraz początkowe zmiany przeciążeniowe w stawach krzyżowo-biodrowych. Chciałam się zapytać w jaki sposób można to wyleczyć?? Czy jest to coś poważnego czy normalne zmiany w kręgosłupie z wiekiem. Mam 33 lata. Chciałam się również zapytać o

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam, rezonansu sie leczy, leczy sie pacjenta... Wazne jest jakie ma Pani objawy, jaka jest historia choroby. Badanie rezonansem jest tylko badaniem dodatkowym, ktore interpretuje sie wylacznie w polaczeniu z wywiadem i badaniem pacjenta.