Wyniki TSH, fT3 i Ft4 oraz złe samopoczucie po podaniu jodu

Dzień dobry! Trzy lata temu miałam podane dawkę j131 20 mci z powodu choroby Graves Basedowa. Moje obecne wyniki to TSH= 0,06; FT4=16 i FT3=3,5 Niestety cały czas od czasu podania jodu czuję się źle, mimo wyników mieszczących się w normie stale mam niskie ciśnienie, uczucie zimna, ociężałość, czasem zaparcia. Lekarz endokrynolog nie uznaje moich narzekań, twierdzi, że wyniki mam w normie, a w związku z tym nie mam niedoczynności tarczycy. Dodam, że podczas nadczynności czułam się dobrze.

Wyniki nadań hormonów tarczycy ma Pani prawidłowe choć TSH pozostaje nadal obniżone.warto wykonać inne badania krwi np morfologię krwi, badania biochemiczne, gdyż złe samopoczucie nie musi być wyłącznie zależne od zaburzeń czynności tarczycy.