Wyniki USG prostaty i łagodny przerost gruczołu krokowego
Dzień dobry - moje kolejne pytanie dotyczy łagodnego przerostu prostaty, z którym zmagam się od paru lat. Regularnie kontroluję PSA oraz wykonuję USG, i moje ostatnie wyniki to: wymiary prostaty: 53x38x42, oraza PSA całk. 3.057 i PSA wolny 0.943. Obecnie stosuję DOXAR 4mg oraz preparaty ziołowe: Poldanen ,Sterko oraz Wierzbownicę. wg zaleceń lek. rodz. Moje pytania: a) czy takie leczenie wystarczy b) czy ww lek. można stosować przez dłuższy okres czasu (dot.zwł. prep.zioł.). Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Leki takie jak pan przyjmuje sa stoswane bardzo dlugo Wielkosc prostay opisana w uSG nie ma znaczenia ,nie leczymy wielkosci a jedynie dolegliwosci zwianz e TZW BPH Wielkosc PSA miesci sie w normie