Wyniki WBC poniżej normy

Wyniki morfologi wykazały mi : WBC poniżej normy 3200 ; NEUT ponżej normy 38.40; EO powyżej normy 8.40 i BASO powyżej 1.30 .Pozostałe w normie. WBC już od wielu lat jest umnie poniżej normy. Co to może oznaczać?

wieloletnie zaburzenia ilość krwinek powinny być przynajmniej 1x skonsultowane przez hematologa. proponuje też powtórzyć nrfologię krwi z ROZMAZEM RĘCZNYM!
pozdrawiam
Marcin Koncewicz