Wyniki wymazu ze skóry twarzy i antybiotyki

z wymazu ze skóry twarzy wyszły takie bakterie jak enterobacter gergoviae dwa plusy escherichia coli pojedyńcze kolonie i staphylococcus spp coagulase neg trzy plusy brałam antybiotyk ciprinal przez 10 dni nie pomógł następnie cipronex 500 przez 10 dni marny rezultat bardzo proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie antybiogramu na podstawie zleconego posiewu.