Wyniki z wymazu z pochwy w kierunku GBS

Witam Jestem w 39 tc i właśnie odebrałam wyniki wymazu z pochwy w kierunku GBS. W badanym materiale wyhodowano: Enterococcus spp. ++ Staphylococcus koagulazo - ujemny + Streptococcus agalactiae nie wyhodowano Jak ten wynik interpretować?

Małgorzata Panek

Stwierdzono obecność dwóch rodzajów bakterii. Nie wykryto GBS. Proszę pokazać wynik ginekologowi, on zaleci odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam