Wyniki z wymazu z pochwy w kierunku GBS
Witam Jestem w 39 tc i właśnie odebrałam wyniki wymazu z pochwy w kierunku GBS. W badanym materiale wyhodowano: Enterococcus spp. ++ Staphylococcus koagulazo - ujemny + Streptococcus agalactiae nie wyhodowano Jak ten wynik interpretować?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Stwierdzono obecność dwóch rodzajów bakterii. Nie wykryto GBS. Proszę pokazać wynik ginekologowi, on zaleci odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam