Wypadanie włosów, bóle kości i uczucie zamroczenia

Witam! Od dluzszego czasu strasznie wypadaja mi wlosy musze tez przyznac ze mialam skomplikowana ciaze i karmilam piersia przez 14 miesiecy. Od jakiegos czasu mam tez bule kosci i uczucie jak bym byla caly czas pijana! Robilam badania krwi i jedyne co wykazalo to ze mam niedostatek witaminy D3! Moja lekarka mnie uspokaja ze wszystko ok zeby sie nie martwic i przepisala mi witamine D dwa razy w miesiacu. Nie daje rade byc spokojna pomimo zapewnien lekarki! czy to moze byc cos powazniejszego??

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą być związane ze zmianami hormonalnymi , zaburzeniami elektrolitowymi, zaburzeniami w składzie witamin. Proponuję zaufać lekarzowi, który zna Pani stan i rozpocząć kurację preparatami wit D3. Jeśli objawy nie ustąpią lub ulegną nasileniu należy skonsultować się ponownie z lekarzem.