Wypadanie włosów i bladość skóry

KOBIETA,25L. PALĄCA papierosy OD 4 MC, alkohol 'WEEKENDOWO'.ŁUSZCZYCA (z ROZWAŻNYM stosowaniem Kortykosteroidow) BMI 21, ZDIAGNOZOWANA NERWICA->PSYCHOTERIAPIA. (dieta;np.warzywa na patelnie, banany, zupy) [dodatkowo w tab.skrzyp, tran, mg itp.]OD OK.3TYG. moją uwage zwróciło::) 1) wypadanie włosów 2) bladość skóry 3) uderzenia gorąca 4)częstomocz 5) zaczerwienienie twarzy 6) nawrót wirusa brodawczaka 7) łagodna grzybica stóp (spadek odporności?)8) zaczerwienienie gałek ocznych ropiejące oczy

Witam. Wskazane będzie zrobienie podstawowych badań krwi i zbadanie Pani przez lekarza rodzinnego. Część z tych doleglowości może mieć związek z rozpoczęciem palenia paierosów, więc zacząłbym od ich rzucenia jako punktu wyścią. Proszę również dokonać pomiaru ciśnienia krwi w ciągu kilku dni.