Wypadanie włosów po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam ! Przez jakiś czas wypadały mi włosy i to w ogromnej ilości. Powodem były zaburzenia w hormonach po tabletkach antykoncepcyjnych, po których nie chciały się same wyregulować. Niezbędna była wizyta u lekarza. Naturalnie przyniosła pozytywne efekty. Włosy od dłuższego czasu nie wypadają, jednak mam je strasznie przerzedzone. Czy włosy które utraciłam odrosną?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po wyeliminowaniu przyczyny wypadających włosów z pewnością proces ten zostanie zatrzymany. Regeneracja włosów będzie możliwa. Nie mogę określić kiedy dokładnie to nastąpi ale nie jest to wykluczone. Pomocne mogą okazać się preparaty poprawiające funkcje włosów. Z powodzeniem można oczekiwać poprawy sytuacji.