Wypadanie włosów przez (prawdopodobnie) uczulenie/ŁŻS

Witam. Ponad miesiąc temu nagle zaczęła piec i swędzieć mnie skóra głowy, co może się wiązać z użyciem nowego szamponu. Po 2 dniach zaczęły wypadać mi włosy, które również bardzo szybko zaczęły się przetłuszczać, tak po około 5 godzinach. Byłem u dermatologa, lecz na skórze głowy niczego nie stwierdził, przepisał mi Polytar, którego używałem przez tydzień 2x razy dziennie, mimo to żadnych efektów to nie przyniosło. Niestety przez ten czas wypadło mi bardzo dużo włosów, przez co widać już w niektórych miejscach łysinę oraz znacznie powiększony przedziałek. Pytanie jakie mam to, czy gdy wyleczy się moją chorobę skóry, to czy jest szansa, iż moje włosy odrosną bez jakiś szczególnych zabiegów?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Proszę zrezygnować z preparatu Polytar, a zdecydowanie rozpocząć kurację łagodnymi szamponami przeciw wypadaniu włosów (do kupienia w aptece).